Magical Land
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to rpg land!
 
HomePortalSearchRegisterLog in
Latest topics
» Ce faci acum?
Salut!  I_icon_minitimeFri Nov 03, 2023 2:29 pm by Topaz

» Spune un oras
Salut!  I_icon_minitimeFri Nov 03, 2023 2:29 pm by Topaz

» Spune o tara
Salut!  I_icon_minitimeFri Nov 03, 2023 2:29 pm by Topaz

» din 1000 in 1000
Salut!  I_icon_minitimeFri Nov 03, 2023 2:28 pm by Topaz

» din 10 in 10
Salut!  I_icon_minitimeFri Nov 03, 2023 2:28 pm by Topaz

» din 100 in 100
Salut!  I_icon_minitimeFri Nov 03, 2023 2:27 pm by Topaz

» din 5 in 5
Salut!  I_icon_minitimeFri Nov 03, 2023 2:27 pm by Topaz

» din 2 in 2
Salut!  I_icon_minitimeFri Nov 03, 2023 2:27 pm by Topaz

» O culoare pentru userul de mai sus
Salut!  I_icon_minitimeFri Nov 03, 2023 2:27 pm by Topaz

Top posting users this month
No user

Magical Land :: « Welcome » :: Members
Salut!
Go to page : 1, 2  Next
Sharma Sanara
Sharma Sanara
fantasy
Sex : Female
Mesaje : 114
Puncte : 136
Varsta : 38
Localizare : Braila

Message posté le : Tue Apr 09, 2019 8:35 pm
Nume: George
Varsta: 32
Hobby: RPG
Loctie:  Braila
De unde ai aflat de forum?: De la Rox
Ce parere ai despre acest forum?: Foarte buna
Brad Miller
Brad Miller
anime
Sex : Male
Mesaje : 26
Puncte : 51
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

Message posté le : Wed Apr 10, 2019 7:12 am
Ma bucur sa te revad man!
http://majesticworld.forumgratuit.ro
Topaz
Topaz
Admin
Sex : Female
Mesaje : 282
Puncte : 313
Varsta : 28
Localizare : Bistrița

Message posté le : Thu Mar 02, 2023 5:12 pm
Salut!  Green___deco_divider_by_thecandycoating_dajy0p4-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTUiLCJwYXRoIjoiXC9mXC85ODY1YTI1Yi0zZGNmLTQwNzYtYWQ2MS1iMWU3YTZhMzE5ODBcL2RhankwcDQtZjY1YzI4YjQtOWNmOC00MTFmLWI0YzAtNGJmNTM2NGY3Y2E4LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODcifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Bine ai venit alaturi de noi! 
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Sharma Sanara
Sharma Sanara
fantasy
Sex : Female
Mesaje : 114
Puncte : 136
Varsta : 38
Localizare : Braila

Message posté le : Thu Mar 02, 2023 9:25 pm
Buna! Mulțumesc!
Topaz
Topaz
Admin
Sex : Female
Mesaje : 282
Puncte : 313
Varsta : 28
Localizare : Bistrița

Message posté le : Thu Mar 02, 2023 11:43 pm
Salut!  Green___deco_divider_by_thecandycoating_dajy0p4-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTUiLCJwYXRoIjoiXC9mXC85ODY1YTI1Yi0zZGNmLTQwNzYtYWQ2MS1iMWU3YTZhMzE5ODBcL2RhankwcDQtZjY1YzI4YjQtOWNmOC00MTFmLWI0YzAtNGJmNTM2NGY3Y2E4LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODcifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Cu placere și bine ai revenit. 
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Akita
Akita
Moderator
Sex : Male
Mesaje : 428
Puncte : 457
Varsta : 35
Localizare : Bistrita

Message posté le : Sun Mar 05, 2023 10:39 am
Bine ai venit alaturi de noi. Spor la postat si fi cuminte. 
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Topaz
Topaz
Admin
Sex : Female
Mesaje : 282
Puncte : 313
Varsta : 28
Localizare : Bistrița

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 1:11 pm
Salut!  __yellow_divider_by_ariaapuff_dd511er-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9MTAwIiwicGF0aCI6IlwvZlwvZGJkNDAxNDYtNGRkNi00NGQ3LTlhZDMtMThjMDhjZmJmMmEyXC9kZDUxMWVyLWIyYzViNDFjLTRkMDItNGI4Yy1iMGIyLTIxZTJiNjc1ZTBmYy5wbmciLCJ3aWR0aCI6Ijw9MzAwIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmltYWdlLm9wZXJhdGlvbnMiXX0
Pana la proba contrarie. Presimt ca aici va continua discutia. 
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Wyndrunner
Wyndrunner
fantasy
Sex : Female
Mesaje : 10
Puncte : 18
Varsta : 38
Localizare : Centorus

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 2:05 pm
Deci e fix ca la școală pe forumul lui Xi. Sunt pedepsit din cauza că totul se trage din cauza lui Venom. Îmi amintesc că la școală erau situații când unul făcea un pocinog și dădea vina pe altu și învățătoarea îl pedepsea pe altu.

Eu acum cum adică am instigat la ceartă? Poate că da am făcut-o dar nu-i vina mea. E vina șocului pe care l-am suferit.

Ieri dimineață Venom te jignea facandu-te cu doua fețe și aseară l-ai pus în staff doar că să mă baneze iar.

Ce regula am încălcat eu ieri că să mă baneze? A pus motiv că aș fi încălcat regulile.

Nu am încălcat o regulă ieri.

El pur și simplu te-a calcat în picioare, trecând peste deciziile tale.

Și tu accepti.


Topaz
Topaz
Admin
Sex : Female
Mesaje : 282
Puncte : 313
Varsta : 28
Localizare : Bistrița

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 2:13 pm
Salut!  Daq4bs2-2d75148b-52c0-4aa3-91f5-719c72dd86b4.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcL2ExN2RlYWRkLTVlOTMtNGY3Yi1hOWVhLTJjZWYzMGNhYzEwOVwvZGFxNGJzMi0yZDc1MTQ4Yi01MmMwLTRhYTMtOTFmNS03MTljNzJkZDg2YjQucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
Pai am vazut ca ai luat ban pentru ca ai facut scandal acolo pe forum si de aceea s-a intamplat. 
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Sharma Sanara
Sharma Sanara
fantasy
Sex : Female
Mesaje : 114
Puncte : 136
Varsta : 38
Localizare : Braila

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 2:19 pm
Da mie nu mi s-a parut scandal. Faptul ca mi-am exprimat opinia nu mi s-a parut a fi scandal. Eu imi mentin insa parerea. Tu nu realizezi ca Venom a cucerit Unstopable. Si ca Unstopable nu mai e forumul tau ci acum e forumul lui Venom. Mie personal nu imi plac persoanele care trec peste deciziile sefilor si nu imi place ca tu il lasi pe el sa treaca peste deciziile tale.
Venom
Venom
membru
Sex : Male
Mesaje : 18
Puncte : 20
Varsta : 37
Localizare : everywhere

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 2:31 pm
Salut!  Dbtpwqj-5e6aa8b7-8b0e-4ceb-8523-542a2242c318.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzA4ZGI1OGJmLWIyYTMtNGNkMS05YzAzLWY5M2RjZjE5NDIxMlwvZGJ0cHdxai01ZTZhYThiNy04YjBlLTRjZWItODUyMy01NDJhMjI0MmMzMTgucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
Sunt sătul că iar îți permiți să aduci vorba de mine peste tot și să arunci cu noroi în mine, dar cel mai mult mă deranjează că o agasezi pe Roxana peste tot și nu îi dai aer de respiro.
În primul rând, ca să lămurim una din frustrările tale absolute- nu a cucerit nimeni nimic, că nu suntem pe front. Am vorbit cu ea în particular și mi-am cerut scuze pentru neînțelegerile noastre, lucru pe care nu ai de unde să-l știi tu, am convenit împreună să mă întorc și i-am zis că nu mă întorc atâta vreme cât nu ești pedepsit înapoi pentru toate lucrurile pe care le-ai făcut pe UM. Și nu te-am banat fără să vorbesc cu ea, am primit întâi ACORDUL ei pentru acest lucru. Așa că nu mai vocifera că eu iau decizii singur, că nu fac nimic pe forum fără să mă consult mai întâi cu ea.
Ai uitat ce ai făcut pe forum ? Lasă că îți reamintesc eu. Te-ai dat drept Ralukky și când eu și Adela încercam să curățăm forumul să îl facem mai accesibil aduceai toate topicurile inactive înapoi. M-ai mințit că ești altcineva ca să mă obligi să postez cu tine. M-ai insultat printr-o grămadă de topicuri. Ai făcut scandal după scandal în legătură cu topicurile tale inactive. Ai urlat pe forum. Ai devenit cea mai neagreabilă persoană posibilă.
Nu știi să îți controlezi emoțiile și nu știi să te comporți pe un forum. De aceea ai fost exclus. Nu mai venii să vociferezi că n-ai făcut nimic , că ai făcut o grămadă de dandanale. Nu ești nicăieri nepedepsit pe nedrept .Pe toate forumurile pe care ai făcut scandal - UM, AL și Șoricei ți-ai luat în urma acțiunilor tale.
Ceea ce e cel mai deplasat este să zici că te arunci în fața trenului. Încerci să o șantajezi emoțional pe Roxana să îi fie milă și să te primească înapoi prin șantaj. E așa de urât ce faci.
Te rog foarte frumos să o lași în pace cu subiectul ăsta. Că am venit și ți-am explicat ca la copii mici de ce nu mai faci parte din comunitate . Nu îmi place să văd cum vii să o stresezi. Femeia asta are lucruri mai importante de făcut decât să te calmeze pe tine... are un soț și un copil. Când intră pe forumuri vrea și ea să se relaxeze nu să te audă pe tine cum te plângi constant ca un copil care și-a pierdut jucăria.
Maturizează-te și treci mai departe. Asumă-ți greșelile că în continuare faci pe victima când tu ești cel care a făcut o grămadă de tâmpenii. Ești norocos că încă mai vorbește cu tine după tot ce ai făcut.
Sharma Sanara
Sharma Sanara
fantasy
Sex : Female
Mesaje : 114
Puncte : 136
Varsta : 38
Localizare : Braila

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 2:39 pm
Rox a pus acu cateva ore ca nu m-a debanat doar ca sa ma banezi tu iar. Deci da-mi voie sa nu te cred ca ai cerut acordu ei. Nu pot avea incredere in ce spune unul care o jigneste pe Rox facand-o persoana cu doua fete.  

Si nu cred ca o agasez.

In plus surpriza aici voi fi destul de activ


Last edited by Sharma Sanara on Sun Mar 26, 2023 2:47 pm; edited 1 time in total
Venom
Venom
membru
Sex : Male
Mesaje : 18
Puncte : 20
Varsta : 37
Localizare : everywhere

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 2:44 pm
Salut!  Dbtpwqj-5e6aa8b7-8b0e-4ceb-8523-542a2242c318.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzA4ZGI1OGJmLWIyYTMtNGNkMS05YzAzLWY5M2RjZjE5NDIxMlwvZGJ0cHdxai01ZTZhYThiNy04YjBlLTRjZWItODUyMy01NDJhMjI0MmMzMTgucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
N-am nevoie de încrederea ta, George. Poți să crezi ce vrei tu. Cine mă cunoaște însă știe că nu fac lucrurile de capul meu. N-am făcut nimic niciodată pe forum fără să o întreb mai întâi pe Roxana. De acum înainte ce crezi tu e istorie, căci până la urmă nu te ajută cu nimic să o ții pe a ta. Tot exclus ești de pe forum, chiar dacă preferi să dai vina pe mine, te amăgești. Tu ești de vină pentru tot ce ai făcut. Și pentru felul cum te-ai comportat și după mereu cu mine. Nu mă suporți și n-ai știut să îți ceri scuze, ci ai continuat să mă jicnești pe unde ai apucat. Logic că lumea mă preferă pe mine și nu pe tine, din moment ce tu ești un scandalagiu cunoscut. Și nu e doar datorită faptului că mă pricep la grafică and so on , ci pentru că eu după ce greșesc ceva am maturitatea să îmi cer scuze și să îmi recunosc greșeală. Tu habar nu ai să faci așa ceva, o ții pe a ta până în pânzele albe.
Topaz
Topaz
Admin
Sex : Female
Mesaje : 282
Puncte : 313
Varsta : 28
Localizare : Bistrița

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 3:07 pm
Salut!  __yellow_divider_by_ariaapuff_dd511er-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9MTAwIiwicGF0aCI6IlwvZlwvZGJkNDAxNDYtNGRkNi00NGQ3LTlhZDMtMThjMDhjZmJmMmEyXC9kZDUxMWVyLWIyYzViNDFjLTRkMDItNGI4Yy1iMGIyLTIxZTJiNjc1ZTBmYy5wbmciLCJ3aWR0aCI6Ijw9MzAwIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmltYWdlLm9wZXJhdGlvbnMiXX0
@Sharma Sanara te rog frumos sa nu mai bombardezi mesageria privata. Te-am rugat frumos sa te linistesti pentru ca nu e ok. Eu asteptam sa te mai linistesti. Acu am reusit sa o adorm la loc pe buburuza pentru ca se trezise. E destul de derutata din cauza schimbarii ceasului. Ba s-a trezit, ba a adormit la loc. 
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Wyndrunner
Wyndrunner
fantasy
Sex : Female
Mesaje : 10
Puncte : 18
Varsta : 38
Localizare : Centorus

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 3:13 pm
Eu am suferit un șoc prea mare sa văd că el a trecut că buldozerul peste deciziile tale de fondator. Când tu ai decis să mă ierți și să mă debanezi.

O să mă liniștesc dar crede-mă că socul este prea mare.

Și mai ales că tu îl lași pe el sa treacă peste deciziile tale.

Și cred că s-ar putea să mă car și de aici.
Topaz
Topaz
Admin
Sex : Female
Mesaje : 282
Puncte : 313
Varsta : 28
Localizare : Bistrița

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 3:15 pm
Salut!  Dblt0j10
Hei, dar poti ramane aici sa faci rpg. Nu e neaparat obligatoriu pe Unstoppable. Vrei sa zici ca aici nu e bine? Asta e forum exclusiv pentru rpg. Nu iti are nimeni baiu. Insa nu mai insista cu Unstoppable. Keep calm please. Eu ma bag sa dorm, ceasu asta schimbat mi-a dat boom. Revin când ma trezesc. 
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Sharma Sanara
Sharma Sanara
fantasy
Sex : Female
Mesaje : 114
Puncte : 136
Varsta : 38
Localizare : Braila

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 3:18 pm
O să rămân atata timp cât Venom nu va avea Rank. Când îi vei da Rank mă va Bana instant fara că eu să greșesc cu ceva. Și decât sa se întâmple asa, nu e mai bine să mă car de pe forum? Decât să fiu concediat degeaba, nu mai bine îmi dau singur demisia?
Venom
Venom
membru
Sex : Male
Mesaje : 18
Puncte : 20
Varsta : 37
Localizare : everywhere

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 3:21 pm

Salut!  Dbtpwqj-5e6aa8b7-8b0e-4ceb-8523-542a2242c318.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzA4ZGI1OGJmLWIyYTMtNGNkMS05YzAzLWY5M2RjZjE5NDIxMlwvZGJ0cHdxai01ZTZhYThiNy04YjBlLTRjZWItODUyMy01NDJhMjI0MmMzMTgucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
Poți să încetezi să te comporți așa? Că nu ți-am făcut absolut nimic aici . Tu ești cel care a propus să fiu exclus fără să fi făcut nimic, ai inventat tu un motiv fictiv. N-am venit să am rank, ci să fiu simplu user. Smile Așa că încetează cu statutul ăsta de victimă, că nu e ok. Și înc-odată te rog nu o mai bombarda pe săraca Roxana cu mesaje, are și ea nevoie de liniște!

Topaz
Topaz
Admin
Sex : Female
Mesaje : 282
Puncte : 313
Varsta : 28
Localizare : Bistrița

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 3:24 pm
Salut!  Dblt0j10
Acu ca te-ai linistit @Sharma Sanara , ai vrea sa continuam acele 4 rpg-uri de pe Unstoppable. Voiam sa le aduc acuma aici ca stiu ca iti place sa faci rpg. Putem discuta despre orice vrei tu, dar fara sa mai jignim pe cineva. Please.
Ps: nu iti baneaza nimeni conturile daca esti cuminte. Poti sa vezi chiar si tu acest detaliu. Eu m-am tirat la somn, macar o ora sa adorm si pe urma la joaca cu frumusica. 
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Sharma Sanara
Sharma Sanara
fantasy
Sex : Female
Mesaje : 114
Puncte : 136
Varsta : 38
Localizare : Braila

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 3:28 pm
Pai ieri am fost cuminte si tot am fost banat pe unstopable.

Nu stiu daca sa astept o saptamanasa le continuam pe soricei sau sa mi le aduci aici. Nu stiu unde sa vreau sa le continui.

Oricum parca nu am chef de RPG sunt prea stresat si socat inca

Si nu vezi cum minte Venom? Zice ca el nu mai activeaza pe forum daca sunt eu prezent, dar apoi intra pe forumurile unde sunt eu?

Si ieri cand am fost debanat pe unstopable intra pe forum fara probleme.

Topaz
Topaz
Admin
Sex : Female
Mesaje : 282
Puncte : 313
Varsta : 28
Localizare : Bistrița

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 3:33 pm
[size=16]Salut!  Dblt0j10[/size]
Pai sa imi zici unde ai vrea sa le continuam. Eu le am si pe Soricei deschise si aici. Aici am sa iti dau link ca sa vezi unde sunt.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Sharma Sanara
Sharma Sanara
fantasy
Sex : Female
Mesaje : 114
Puncte : 136
Varsta : 38
Localizare : Braila

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 3:37 pm
Vreau sastiu un singur lucru. Venom va avea rank aici? Daca va cere rank aici , ii vei da si aici? Ca sa stiu daca are rost sa ma chinui sa mai rpguiuesc pe aici. Ca daca va primi rank sigur ma va bana instant cum a facut ieri pe unstopable cand si-a recapatat rank-ul. Degeaba spune el ca nu a venit pentru rank aici. Sigur asta urmareste.
Venom
Venom
membru
Sex : Male
Mesaje : 18
Puncte : 20
Varsta : 37
Localizare : everywhere

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 3:52 pm
Sharma Sanara wrote:
Si nu vezi cum minte Venom? Zice ca el nu mai activeaza pe forum daca sunt eu prezent, dar apoi intra pe forumurile unde sunt eu?


Salut!  Dbtpwqj-5e6aa8b7-8b0e-4ceb-8523-542a2242c318.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzA4ZGI1OGJmLWIyYTMtNGNkMS05YzAzLWY5M2RjZjE5NDIxMlwvZGJ0cHdxai01ZTZhYThiNy04YjBlLTRjZWItODUyMy01NDJhMjI0MmMzMTgucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
Nu mint cu nimic, prietene. Încerc să evit orice forum când te văd tocmai pentru că nu vreau să mă pun la mintea ta și să mă porcăiesc cu tine, că eu am mai multă minte ca tine. Însă când am văzut că din cauza mea iar o bombardezi pe Rox peste tot am simțit nevoia să vin să pun piciorul în prag, pentru că săraca nu merită asta.
Nu-s aici să te dau afară, am venit doar să te potolesc pentru că iar sari calul și o agasezi. Dar ea o fire prea drăguță, un om prea bun să îți spună că exagerezi. Îți spun eu, o faci. Alții au și o viață dincolo de ecran și nu au timp să fie bombardați în continuu pe același subiect.
Și fii bărbat și adrează-te direct MIE când e vorba de MINE. Nu vorbii ca și cum n-aș fi aici, din moment ce știi foarte bine că văd ce scrii. Crezi că dacă mă ignori ești deștept? Nu , arată doar că ești laș, că n-ai curaj să mi te adresezi direct.

Sharma Sanara
Sharma Sanara
fantasy
Sex : Female
Mesaje : 114
Puncte : 136
Varsta : 38
Localizare : Braila

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 4:07 pm
Și atunci ce cauți aici? Daca m-ai văzut?

Daca ea a decis să mă ierte cine te crezi tu sa treci ca buldozerul peste deciziile ei?

Normal ca am suferit un șoc când am văzut că ea m-a iertat dar tu ai trecut peste deciziile ei. Unstopable nu mai e al ei ci e al tău după cum te comporți.

Și nu o agasez.

Și nu am de ce să mă adresez ție. Când știu că tu vei găsi minciuni. Eu nu am nevoie de minciuni. Ci de adevăr.

Xiphion.
Xiphion.
Moderator
Sex : Female
Mesaje : 34
Puncte : 40
Varsta : 26
Localizare : Ketterdam

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 4:50 pm
Salut!  Wo8lTMW

Ai luat ban pe bună dreptate pe forumul meu, așa că nu te mai plânge că te simți ca la școală, când l-ai jignit pe forum pe Venom și l-ai bârfit la rubrica ta de interviu. Ar trebui să te maturizezi și să nu te mai plângi atâta. Sunt sigură că Venom nu te-ar bana pe nedrept dacă ar primi rang aici. Iar dacă ai sta și ai citi regulamentul unui forum, probabil că nu ai mai primi ban degeaba. Ce te așteptai să primești pe forumul meu când ai făcut atâta haz de necaz? Spune mulțumesc că nu te-am banat o lună, deoarece ban-ul este între o săptămână și o lună.
Și este absolut deplasat să-l întrebi pe Venom ce caută aici, poate să se înscrie pe orice forum dorește, fie că ești sau nu tu prezent.
https://soriceidebiblioteca.forumgratuit.ro/
Topaz
Topaz
Admin
Sex : Female
Mesaje : 282
Puncte : 313
Varsta : 28
Localizare : Bistrița

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 6:17 pm
Salut!  __yellow_divider_by_ariaapuff_dd511er-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9MTAwIiwicGF0aCI6IlwvZlwvZGJkNDAxNDYtNGRkNi00NGQ3LTlhZDMtMThjMDhjZmJmMmEyXC9kZDUxMWVyLWIyYzViNDFjLTRkMDItNGI4Yy1iMGIyLTIxZTJiNjc1ZTBmYy5wbmciLCJ3aWR0aCI6Ijw9MzAwIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmltYWdlLm9wZXJhdGlvbnMiXX0
Tuluaiee, ca am luat som, am stat si cu fiica-mea si vad ca nu e gata scandalu.  @Sharma Sanara ai putea te rog sa renunti? Tot ce faci e sa te zbati degeaba. 
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Sharma Sanara
Sharma Sanara
fantasy
Sex : Female
Mesaje : 114
Puncte : 136
Varsta : 38
Localizare : Braila

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 7:14 pm
Da nu voi mai face scandal.

1. Da pe forumul lui Xi știu că merit acel ban de 1 săptămâna. Dar e din cauza reacției mele la socul suferit dimineață.  

2. Dar faptul că am fost rebanat pe forumul tau unstopable deși tu m-ai iertat și am fost rebanat degeaba de către Venom și tu accepti că el sa treacă peste deciziile tale, peste asta nu pot trece cu vederea.

3. Nu știu când voi putea continua topicurile noastre. Mi-e rău și nu am chef de nimic. Am suferit un șoc puternic azi dimineață când am văzut debanarea pe unstopable.
Topaz
Topaz
Admin
Sex : Female
Mesaje : 282
Puncte : 313
Varsta : 28
Localizare : Bistrița

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 8:21 pm
Salut!  __yellow_divider_by_ariaapuff_dd511er-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9MTAwIiwicGF0aCI6IlwvZlwvZGJkNDAxNDYtNGRkNi00NGQ3LTlhZDMtMThjMDhjZmJmMmEyXC9kZDUxMWVyLWIyYzViNDFjLTRkMDItNGI4Yy1iMGIyLTIxZTJiNjc1ZTBmYy5wbmciLCJ3aWR0aCI6Ijw9MzAwIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmltYWdlLm9wZXJhdGlvbnMiXX0
Imi pare rau sa aflu asta. Te vei calma mainrepede daca vei face rpg. Iti spun din propria experienta. 
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Sharma Sanara
Sharma Sanara
fantasy
Sex : Female
Mesaje : 114
Puncte : 136
Varsta : 38
Localizare : Braila

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 8:45 pm
Vreau să știu ceva. După ce m-ai debanat de ce i-ai spus lui Venom să mă baneze iar? Cel puțin el a spus că te-a întrebat că nu a trecut peste deciziile tale. Sau minte?

Acum cine minte tu sau el?

Tu dimineață mi-ai spus că nu m-ai debanat doar să mă baneze el iar.

Eu nu pot răspunde la RPG până nu aflu adevărul.

A trecut peste deciziile tale sau nu?


Topaz
Topaz
Admin
Sex : Female
Mesaje : 282
Puncte : 313
Varsta : 28
Localizare : Bistrița

Message posté le : Sun Mar 26, 2023 8:48 pm
Salut!  __yellow_divider_by_ariaapuff_dd511er-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9MTAwIiwicGF0aCI6IlwvZlwvZGJkNDAxNDYtNGRkNi00NGQ3LTlhZDMtMThjMDhjZmJmMmEyXC9kZDUxMWVyLWIyYzViNDFjLTRkMDItNGI4Yy1iMGIyLTIxZTJiNjc1ZTBmYy5wbmciLCJ3aWR0aCI6Ijw9MzAwIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmltYWdlLm9wZXJhdGlvbnMiXX0
Eu i-am dat tot ce ii luasemn datorita acelui conflict. Da, a zis ca nu poate sa posteze pe Unstoppable daca esti si tu. L-am rugat frumos sa isi rea atributiile de membru staff. Pentru ca 8mi explicase sinde ce a avut acele iesiri nepamantene. 
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Sponsored content

Message posté le :

Salut!
Go to page : 1, 2  Next
You cannot reply to topics in this forum