Welcome to rpg land!

HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Share

Petrecere la discoteca

Go down 
AuthorMessage
Sharma Sanara
new
new
Sharma Sanara

Sex : Female
Puncte : 43
Gold : 0
Varsta : 33
Localizare : Braila

Petrecere la discoteca Empty
PostSubject: Petrecere la discoteca   Petrecere la discoteca Icon_minitimeThu Apr 18, 2019 8:45 am

Era ziua de Paste cand toata lumea urma sa petreaca. Eu tocmai terminasem sa ma aranjez Ma imbracasem cu o rochie de gala a unei papusi cumparata de la un magazin de jucarii, ma machiasem folosind machiaj real al prietenei mele dar pensule si unelte de la un set de papusi. Imi pusesem in picioare pantofiorii unei papusi si acum asteptam ca si prietena mea sa fie gata. Urma sa mergem la o discoteca. Priveam poseta ei de pe masa care mi se parea imensa la dimensiunea mea.
-Eu o sa intru in poseta ii spun eu zburand si intrand. Asezanu-ma pe un pachet de servetele si aflandu-ma intre portofelul si telefonul ei mobil. Daasemenea si rujul ei era langa mine. Stateam intinsa pe spate uitandu-ma in sus catre deschiderea posetei. Asteptam ca ea sa termine sa se pregateasca si sa inchida poseta sa o puna pe umar si sa plecam catre discoteca.

Last edited by Sharma Sanara on Mon Aug 05, 2019 9:40 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Aisling Bamfy
new
new
Aisling Bamfy

Puncte : 26
Varsta : 24
Localizare : Dublin

PostSubject: Re: Petrecere la discoteca   Petrecere la discoteca Icon_minitimeThu Jul 25, 2019 4:01 pm

Era o zi perfecta de PAsti. Imi alesem o rochie atat de eleganta si feminina incat oricine ma putea invidea in ea. Rochia era de culoare mov cu sclipici, iar la gat avea swarosky. Parul am ales sa-l fac coc si sa folosesc un machiaj classy de seara. Ca si accesoriu, am ales tocurile din sticla si geanta din piele de boa cu negru.

new
new
Sharma Sanara

Puncte : 43
Varsta : 33
Localizare : Braila

PostSubject: Re: Petrecere la discoteca   Petrecere la discoteca Icon_minitimeMon Aug 05, 2019 9:45 pm

Rochia de gala a papusii pe care o purtam era una roz cu sclipici si aveam si uncolier de papusi cu perle din plastic. Deasemenea purtam pantofi de sticla a unei papusi.

Geanta din piele de boa cu negru a prietenei mele, era destul de confortabila pentru o zana ca mine.
Ma simteam excelent in acea geanta destul de incapatoare.

-Sunt gata sa mergem la discoteca. Ii spun eu.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Petrecere la discoteca   Petrecere la discoteca Icon_minitime

Back to top Go down

Petrecere la discoteca
Back to top 
Page 1 of 1